Noteikumi

LIETOŠANAS NOTEIKUMI

 

I. Interneta vietnes www.air-box.lv vispārīgie lietošanas noteikumi.

Pirms sākt lietot SIA “REMSON” (reģistrācijas Nr. 40103886057, juridiskā adrese – Ezermalas iela 2k-2-37, Rīga, LV-1006, faktiskā adrese: Stabu ielā 92-2, Rīgā, LV-1009) interneta vietni www.air-box.lv, lūdzam rūpīgi izlasīt šos interneta vietnes www.air-box.lv lietošanas noteikumus (turpmāk – noteikumi).

Ar interneta vietni www.air-box.lv tiek saprasta SIA “REMSON” izveidotā interneta vietne, kuras interneta adrese ir www.air-box.lv, ar visu tajā esošo informāciju un materiāliem.

Apmeklējot interneta vietni www.air-box.lv vai izmantojot tajā izvietoto informāciju par precēm un pakalpojumu sniegšanu, Jūs personiski vai Jūsu pārstāvētā persona, ja darbojaties tās vārdā, piekrīt šiem noteikumiem.

Gadījumā, ja nepiekrītat šiem noteikumiem, lūdzam neapmeklēt un nelietot interneta vietni www.air-box.lv, kā arī neizmantot tajā piedāvātos pakalpojumus un ietverto informāciju.

Informējam, ka SIA “REMSON” interneta vietnē www.air-box.lv ievadītās informācijas (tai skaitā fizisko personu datu) apstrādes mērķis ir tajā norādīto pakalpojumu sniegšana un palīdzības sniegšana interneta vietnes www.air-box.lv lietošanas laikā.

SIA “REMSON” ir tiesības jebkurā brīdī vienpusēji mainīt interneta vietnes www.air-box.lv saturu un lietošanas noteikumus. Šādas izmaiņas stājas spēkā pēc to publicēšanas interneta vietnē www.air-box.lv.

Ar brīdi, kad sākat lietot interneta vietni www.air-box.lv vai minētajā vietnē veicat jebkādas aktivitātes, tiks uzskatāms, ka esat iepazinies ar lietošanas brīdī spēkā esošajiem noteikumiem un ievērosiet tos. Katram interneta vietnes lietotājam ir pienākums regulāri pārlasīt noteikumus, lai savlaicīgi būtu lietas kursā par tajos veiktajām izmaiņām. Ja nepiekrītat noteikumiem, tad aizliegts lietot interneta vietni.

Interneta vietnes www.air-box.lv lietotājiem ir tiesības izmantot tajā piedāvātās iespējas un pakalpojumus par cenu, kāda ir spēkā attiecīgā pakalpojuma piedāvāšanas brīdī. SIA “REMSON” ir tiesības jebkurā brīdī pēc saviem ieskaitiem mainīt interneta vietnē www.air-box.lv norādītās cenas un/vai izveidot jaunus maksas pakalpojumus.

Lai kļūtu par interneta vietnes www.air-box.lv reģistrēto lietotāju, ir jāievēro interneta vietnē www.air-box.lv noteiktā reģistrēšanās kārtība.

Katram interneta vietnē www.air-box.lv reģistrētajam lietotājam ir pienākums neizpaust citām personām savus piekļuves datus. Ja interneta vietnē www.air-box.lv tiek veiktas darbības ar reģistrēta lietotāja profilu (t.sk. tiek pirktas preces un/vai pakalpojumi), izmantojot pareizu lietotājvārdu un paroli, tad tiek uzskatīts, ka darbības attiecīgajā profilā ir veicis pats reģistrētais lietotājs.

Interneta vietnes lietotājs piekrīt saņemt informāciju no interneta vietnes www.air-box.lv par dažāda veida aktualitātēm.

SIA “REMSON” neatbild par jebkāda veida izdevumiem un zaudējumiem, kas radušies interneta vietnes www.air-box.lv lietošanas laikā.

Gadījumos, ja ir neskaidrības par SIA “REMSON” interneta vietnē www.air-box.lv ievietoto dokumentu formu aizpildīšanu, lūgums sazināties ar norādīto interneta vietnes www.air-box.lv kontaktpersonu.

II. Interneta vietnē www.air-box.lv piedāvāto pakalpojumu izmantošana.

 Jums vienmēr ir jārīkojas saskaņā ar interneta vietnē www.air-box.lv norādīto kārtību.

Neizmantojiet interneta vietnē www.air-box.lv ievietoto informāciju ļaunprātīgi. Interneta vietnē piedāvātos pakalpojumus drīkstat izmantot tikai saskaņā ar spēkā esošajiem normatīvajiem aktiem. SIA “REMSON” ir tiesība apturēt vai pārtraukt pakalpojumu sniegšanu, ja pasūtījuma laikā netiek nodrošināta atbilstība interneta vietnes www.air-box.lv lietošanas noteikumiem.

Pieprasot SIA “REMSON” vai tās vārdā pārstāvētai personai veikt izmaiņas reģistrētajā pasūtījumā, kas ir nepabeigts, lūdzam ņemt vērā, ka izmaiņas iespējams pieteikt, rakstot e-pastu uz info@air-box.lv no pasūtījumā norādītās e-pasta adreses vai sazinoties ar SIA “REMSON”, zvanot no pasūtījumā norādītā telefona numura uz www.air-box.lv tālruni: 28950621.

SIA “REMSON”, konstatējot interneta vietnē www.air-box.lv kļūdas un/vai neprecizitātes preces cenās vai aprakstos, līdz brīdim, kamēr nav ieskaitīta apmaksa par konkrēto preci, ir tiesības vienpusēji atcelt distances līgumu. Izņēmuma veidā SIA “REMSON” distances līgumu var atcelt gadījumos, ja distances līgums noslēgts ar otras puses ļaunprātību, vai ar viltu, vai ar spaidiem; pasūtītās preces trūkumu dēļ; pārmērīgā zaudējuma dēļ, ko cieš viena vai otra puse; preces samaksas nokavējuma dēļ un citos normatīvajos aktos noteiktajos gadījumos.

Interneta vietnes www.air-box.lv lietošana nepiešķir nekādas īpašuma tiesības uz saturu, kam ir tiesības piekļūt. Aizliegts izmantot interneta vietnē www.air-box.lv ievietotās informācijas saturu, ja vien nav rakstiska šī satura īpašnieka atļaujas vai cita veida atļaujas saskaņā ar likumu. Šie noteikumi nepiešķir tiesības izmantot nevienu interneta vietnē www.air-box.lv iekļautu zīmolu vai logotipu. Aizliegts noņemt, padarīt nesaprotamus vai mainīt paziņojumus, kas redzami interneta vietnē www.air-box.lv vai tiek sniegti ar interneta vietnes www.air-box.lv starpniecību.

Interneta vietnē www.air-box.lv tiek attēlots preču saturs un apraksts un cita informācija, kas ir SIA “REMSON” īpašums.

Saistībā ar izmantotajiem pakalpojumiem SIA “REMSON” ir tiesīgs nosūtīt paziņojumus, atgādinājumus par uzsāktajiem, bet nepabeigtajiem pakalpojumiem un citu informāciju uz ievadīto elektronisko e-pasta adresi ar mērķi uzlabot pakalpojumu sniegšanas kvalitāti. Tāpat SIA “REMSON” ir tiesīgs nosūtīt informāciju par www.air-box.lv un SIA “REMSON” sadarbības partneru jaunumiem, akcijām un atlaidēm.

III. Interneta vietnē www.air-box.lv ievadīto datu izmantošana un konfidencialitāte.

SIA “REMSON” informē, ka norādot savu e-pasta adresi, piekrītat, ka tā tiek iekļauta datu bāzē un uz to var tikt nosūtīta no interneta vietnes www.air-box.lv paziņojums/atgādinājums par uzsāktajiem, bet nepabeigtajiem preču pasūtījumiem.

Lietojot interneta vietni www.air-box.lv, piekrītat, ka SIA “REMSON” vai jebkura trešā persona, kas darbojas www.air-box.lv vārdā, var apkopot un uzglabāt datus, kas ļauj izsekot un uzskaitīt: 2.1. tīmekļa vietņu kopējo apmeklējumu skaitu; 2.2. katras konkrētās tīmekļa vietnes apmeklētāju skaitu; 2.3. www.air-box.lv apmeklētāju interneta pakalpojumu sniedzēju domēna vārdus; 2.4. IP adreses; 2.5. citus datus, kuru izmantošanas mērķis ir sistēmu administrēšanas nolūkos, kā arī lai kontrolētu www.air-box.lv interneta vietnes izmantošanu un organizētu tās uzlabošanu.

SIA “REMSON” interneta vietnē www.air-box.lv apkopotos un uzkrātos datus informatīvos nolūkos un statistikas veikšanas nolūkos ir tiesīga nodot arī citiem uzņēmumiem. DATI, KAS ĻAUTU IDENTIFICĒT PERSONU, ŠAJĀ PROCESĀ NETIEK ATKLĀTI UN NETIEK NODOTI TREŠAJĀM PERSONĀM.

SIA “REMSON” nesaista lietotāja IP adresi un e-pasta adresi ar datiem, kas ļauj identificēt šo lietotāju. Tas nozīmē, ka katra lietotāja sesija tiks reģistrēta, taču interneta vietnes www.air-box.lv lietotājs paliks anonīms.

Visi materiāli, kas tiek nosūtīti vai ievadīti interneta vietnē www.air-box.lv, kļūst par SIA “REMSON” īpašumu, kurus SIA “REMSON” kā interneta vietnes www.air-box.lv īpašnieks, ir tiesīgs izmantot saviem nolūkiem, izņemot fizisko personu datus.

Lūdzu, ievērojiet, ka uzrādot savu e-pasta adresi vai nosūtot jebkādu informāciju uz interneta vietni www.air-box.lv, esat piekritis, ka SIA “REMSON” šos datus ir tiesīgs izmantot tikai iepriekš minētajos nolūkos, tai skaitā šo noteikumu II. daļas 7.punktā norādītajam mērķim.

IV. Interneta vietnes www.air-box.lv privātuma un autortiesību aizsardzība.

Uzsākot preces pasūtīšanu, piekrītat, ka interneta vietnē www.air-box.lv ievadītos datus, SIA “REMSON” var izmantot saskaņā ar iepriekš norādītajiem interneta vietnes www.air-box.lv lietošanas noteikumiem.

Uzsākot preces pasūtīšanu, apliecināt, ka esat iepazinies un piekrītat preču piegādes nosacījumiem.

Uzsākot preces pasūtīšanu, apliecināt, ka esat iepazinies un piekrītat garantijas un atteikuma tiesību izmantošanas tiesībām.

Uzsākot preces pasūtīšanu, sazinoties ar SIA “REMSON” vai tās vārdā pārstāvēto personu, telefoniski, rakstiski čatā interneta vietnē www.air-box.lv, e-pastā vai sociālajos tīklos, apliecināt, ka esat iepazinies un piekrītat ar interneta vietnes www.air-box.lv lietošanas noteikumiem un sniegtie kontaktpersonas dati ir pareizi.

 V. Par interneta vietnes www.air-box.lv lietošanas noteikumiem.

Gadījumā, ja kāds no šajos noteikumos norādītajiem punktiem zaudēs spēku, tas neietekmēs pārējos noteikumus.

Jebkuri strīdi, kas izriet no šiem noteikumiem vai pakalpojumiem vai ir saistīti ar tiem, tiks izskatīti saskaņā ar normatīvajos aktos noteiktajām prasībām.

Visas intelektuālā īpašuma tiesības attiecībā uz interneta vietni www.air-box.lv pieder tikai un vienīgi SIA “REMSON”. Šo tiesību pārkāpuma gadījumā vainīgā persona tiek saukta pie normatīvajos aktos noteiktās atbildības, kā arī ir pilnībā atbildīga par visiem zaudējumiem, kas ir vai varētu tikt nodarīti SIA “REMSON” un trešajām personām.

Informāciju par to, kā sazināties ar SIA “REMSON”, skatiet mājas vietnes www.air-box.lv sadaļā „Kontakti”.

 

GARANTIJA

Visām www.air-box.lv pirktajām precēm ir ražotāja garantija.

Ražotāja noteiktais garantijas termiņš ir 24 mēneši.

Pretenzijas pieteikšanas tiesības ir spēkā, ja prece tika izmantota tikai paredzētājos apstākļos.

Informējam, ka ražotāja garantijas nosacījumi ir spēkā, ja pircējs var uzrādīt: 7.1. pirkumu apliecinošu dokumentu (čeks, pavadzīme);

Ražotāja garantijas nosacījumi nav spēkā pret bojājumiem, kas radušies pircēja vai lietotāja vainas dēļ un tie ir: prece nav lietota tai paredzētajām vajadzībām un nav ekspluatēta tā, kā tas ir norādīts preces lietošanas instrukcijā; saskrāpētas, salauztas konstrukcijas, nepareiziem līdzekļiem kopta prece, ja precē ir atrasti nepiederoši priekšmeti, ir pieļauta kukaiņu iekļūšana izstrādājumu iekšienē vai kādas citas pēdas, kas liecina par nepareizu preces ekspluatāciju; kā arī citu sadzīves un ārējo faktoru dēļ, piemēram, dūmi, putekļi, triecieni, skrāpējumi; garantija nedarbojas, ja radušies bojājumi nepareizas preces transportēšanas rezultātā.

Gadījumā, ja prece ir sabojājusies, pircējam ir šādas iespējas: vērsties Rīgā, Stabu ielā 92-2, darba dienās no plkst. 10.00 līdz 19.00 (līdzi ņemot pirkumu apliecinošu dokumentu); zvanīt pa tālruni 28950621, kur pircēju uzklausīs SIA "REMSON" darbinieks un ieteiks labāko risinājumu.

Atgādinām, ka patērētājiem 24 mēnešu laikā no preces piegādes dienas ir likumā noteiktās tiesības pieteikt prasījumu par līguma noteikumiem neatbilstošu preci.

 

SIA REMSON NOTEIKUMI PAR ATTEIKUMA TIESĪBU IZMANTOŠANU 

I Atteikuma tiesības:

Patērētāja tiesības noteiktā termiņā vienpusēji atkāpties no līguma, nemaksājot līgumsodu, procentus vai zaudējuma atlīdzību. Atteikuma tiesības, kārtību un termiņu kādā realizējamas Atteikuma tiesības nosaka Patērētāju tiesību aizsardzības likums un Ministru kabineta 2014. gada 20. maija noteikumi Nr. 255 - „Noteikumi par distances līgumu”.

1. Jums ir tiesības 14 (četrpadsmit) dienu laikā atteikties no šā līguma, neminot iemeslu.

2. Atteikuma tiesību izmantošana beigsies pēc 14 dienām, sākot no dienas, kad jūs esat
ieguvis preces valdījumā.

3. Lai izmantotu atteikuma tiesības, jums ir jāinformē mūs SIA "REMSON", juridiskā adrese Ezermalas iela 2k-2-37, Rīga, Latvija, LV-1006, tālruņa numurs: +371 28950621,

e-pasta adrese: info@air-box.lv par lēmumu atteikties no šā līguma.Informēt ir iespējams
arī aizpildot atteikuma formu mūsu SIA "REMSON" interneta vietnē www.air-box.lv sadaļā Preču atteikumi. Preču atteikuma formas aizpildīšana neatbrīvo no Atteikuma veidlapas aizpildīšanas.

4. Lai atteikuma tiesību termiņš būtu ievērots, pietiek, ja savu paziņojumu par atteikumu tiesību izmantošanu nosūtīsiet pirms atteikuma tiesību termiņa beigām.

5. Patērētājam nododot preci ir jānodod aizpildīta un parakstīta atteikuma forma, kā arī

jāpievieno/jāuzrāda pirkumu apliecinošu dokumentu (kases čeks, pavadzīme, u.c.)

II Atteikuma radītās sekas:

1. Ja Jūs atteiksieties no šā līguma, mēs jums atmaksāsim visus no jums saņemtos maksājumus, tostarp piegādes izmaksas (izņemot papildu izmaksas, kas radušās tādēļ, ka jūs esat izvēlējies piegādes veidu, kas nav mūsu piedāvātais vislētākais standarta piegādes veids), ne vēlāk kā 14 dienu laikā no dienas, kad mēs tikām informēti par Jūsu lēmumu atteikties no šā līguma. Jebkurā gadījumā saistībā ar šādu atmaksāšanu no Jums netiks iekasēta nekāda maksa.

2. Preces Jums jānodod www.air-box.lv birojā Stabu ielā 92-2, Rīgā, bez nepamatotas kavēšanās un jebkurā gadījumā ne vēlāk, kā 14 dienu laikā no dienas, kad Jūs mums paziņojāt savu lēmumu atteikties no šā līguma. Termiņš būs ievērots, ja Jūs preces nosūtīsiet atpakaļ uz biroja adresi Stabu ielā 92-2, Rīgā, pirms 14 dienu termiņa beigām. Lūdzu ņemt vērā, ka SIA "REMSON" nepieņems preces, kas sūtītas pa pastu, tā kā pieņemšanas brīdī nav iespējams abām pusēm klātesot fiksēt iespējamos preces vizuālos bojājumus, kā arī komplektācijas saturu. Nosūtot preces uz SIA "REMSON" biroju, izmantojot kurjerpastu, Jūs piekrītat SIA "REMSON" vienpusēji konstatētajam preces vizuālajam stāvoklim un komplektācijai uz preces saņemšanas brīdi. Turpmākās pretenzijas par to, ka tas, Jūsuprāt, neatbilst tam, kā nosūtījāt, tiks uzskatītas par nepamatotām, tāpēc rekomendējam preces nodot klātienē, Stabu ielā 92-2, Rīgā.

3. Jums būs jāsedz ar preču atpakaļ atdošanu saistītās tiešās izmaksas. Maksimālās izmaksas varētu būt aptuveni 50 EUR.

4. Jūs esat atbildīgs tikai par preču vērtības samazināšanos, ja preces izmantotas nevis tāpēc, lai konstatētu šo preču raksturu, īpašības un darbību, bet citos nolūkos.

5. Atteikuma tiesību izmantošanas termiņā jums ir tiesības preci lietot tiktāl, cik tas nepieciešams preces rakstura, īpašību un darbības pārbaudei. (tikpat lielā mērā, cik to varētu izdarīt pirms preces iegādes parastajā veikalā, piemēram, vizuāli pārbaudot to uz tausti, taču neveicot nekādas manipulācijas ar to, nesabojājot, nenoplēšot oriģinālās etiķetes, tai skaitā nenosmērējot). Izmantojot atteikuma tiesības, Jūs esat atbildīgs par preces lietošanu, kas pārsniedz preces rakstura, īpašību un darbības pārbaudes nolūkam paredzēto. Jūs esat atbildīgs par tādu preces lietošanu atteikuma tiesību izmantošanas termiņā, kas nav savienojama ar labas ticības principu, kā arī par preces vērtības, kvalitātes un drošuma samazināšanos. SIA "REMSON" lūdz patērētājus preci lietot tiktāl, cik tas nepieciešams preces rakstura, īpašību un darbības pārbaudei, piemēram, preci lietot tik daudz, cik to varētu izdarīt pirms preces iegādes parastajā veikalā.

6. Jūs esat atbildīgs par preces kvalitātes un drošuma saglabāšanu atteikuma tiesību realizēšanas termiņā.

7. Izņemot šo noteikumu III. punktā norādītos gadījumus, Jūs varat izmantot atteikuma tiesības un vienpusēji atkāpties no līguma 14 dienu laikā, sedzot: 7.1. izdevumus par preces piegādi, kas nav SIA "REMSON" piedāvātais vislētākais standarta piegādes veids; 7.2. preces atpakaļatdošanas tiešās izmaksas, izņemot gadījumus, kad SIA "REMSON" ir piekritis segt šīs izmaksas vai nav informējis Jūs, ka Jums ir jāsedz izmaksas; 7.3. preces vērtības samazināšanos, ja prece izmantota citā nolūkā, nevis preces rakstura, īpašību un darbības noskaidrošanai, ko apliecina preces ražotāja veiktā diagnostika. Jūs neesat atbildīgs par preces vērtības samazināšanos, ja SIA "REMSON" nebūs Jūs informējis par atteikuma tiesībām patērētāju tiesību aizsardzību regulējošos normatīvajos aktos noteiktajā kārtībā;

III Patērētājs nevar izmantot atteikuma tiesības:

1. Ministru kabineta 2014.gada 20.maija noteikumu Nr.255 “Noteikumi par distances līgumu”

22.punktā noteiktajos gadījumos, tajā skaitā, ja:

a. preces cena ir atkarīga no finanšu tirgus svārstībām, kuras pārdevējs nevar kontrolēt un kuras var rasties atteikumu tiesību termiņā;

b. preces tiek izgatavotas pēc patērētāja norādījumiem vai ir nepārprotami personalizētas;

c. prece ātri bojājas vai tai drīz beidzas derīguma termiņš;

d. patērētājs ir atvēris iepakojumu precei un/vai ir bojāta drošības plombe;

e. prece, tās īpašību dēļ pēc piegādes neatgriezeniski sajauksies ar citām lietām;

f. patērētājs ir atvēris audioierakstu vai videoierakstu, vai datorprogrammu iepakojumu;

g. prece ir mehāniski un/vai vizuāli bojāta, ir samazinājusies preces vērtība;līgums noslēgts par digitālā satura piegādi, kas netiek piegādāts pastāvīgā datu nesējā, ja digitālā satura piegāde ir uzsākta ar patērētāja iepriekš skaidri paustu piekrišanu un apliecinājumu par atteikuma tiesību zaudēšanu;

h. ja prece ir izmantota tādā veidā, kas nav savienojams ar labas ticības principu, tai skaitā izmantota citā nolūkā, nevis preces īpašības vai darbības noskaidrošanai.

2. Pirkuma līguma kopijas interneta veikals www.air-box.lv neuzglabā.

3. Lai izlabotu pasūtījuma laikā ieviesušās ievadkļūdas, lūdzu, sazinieties ar mums pa tālruni

+371 28950621 vai sūtot e-pastu: info@air-box.lv

4. Pirkuma pieteikumu Jūs varat aizpildīt latviešu vai krievu valodā.

5. SIA "REMSON" interneta vietnē www.air-box.lv ir ievietotas veidlapas par atteikuma

tiesību izmantošanu. Lejupielādēt.

6. Interneta veikalā www.air-box.lv apskatāmo preču attēli var nedaudz atšķirties no piedāvātās preces. Lai precizētu vai konkretizētu preces raksturojumu vai novērstu ar tās pasūtīšanu saistītās neskaidrības, lūdzam sazināties pa epastu: info@air-box.lv,

tālr. +371 28950621, lai izvairītos no nepatīkamiem pārpratumiem.

7. SIA "REMSON" informē, ka konstatējot atpakaļ atdotās preces vērtības zudumu, vērsīsies tiesā ar prasības pieteikumu par SIA "REMSON" radīto zaudējumu segšanu, kas radušies patērētāja rīcības rezultātā.